you're offline
Wróć

Nasze centrum ma certyfikat SafeGuard

05/08
add this event to your calendar

choose your application

auchan-safeguard-05082021-390.jpg
Zdrowie i bezpieczeństwo naszych klientów i pracowników jest dla nas niezwykle ważne. Międzynarodowy certyfikat SafeGuard wydany przez firmę Bureau Veritas potwierdza, że podejmowane przez nas działania są skuteczne, a nasze centrum handlowe spełnia najwyższe standardy bezpieczeństwa związane z przeciwdziałaniem pandemii Covid-19!

Przyznanie certyfikatu SafeGuard poprzedziła wnikliwa procedura, podczas której oceniano zgodność rozwiązań stosowanych w centrum handlowym z wymaganiami sanitarnymi i prawnymi, związanymi z zapobieganiem rozprzestrzenianiu się pandemii koronawirusa. Wnikliwa weryfikacja przeprowadzana przez Bureau Veritas obejmowała ocenę podejmowanych przez centrum działań na rzecz bezpiecznych zakupów oraz inspekcję w centrum handlowym. Pozytywny wynik uzyskany podczas tej weryfikacji zapewnił nam międzynarodowy certyfikat i uprawnił nas do stosowania oznaczenia SafeGuard przy wejściu do centrum handlowego oraz na naszej stronie internetowej.

Przypominamy, że aktualne informacje o zasadach bezpieczeństwa i wymogach sanitarnych obowiązujących w naszym centrum handlowym można znaleźć na naszej stronie internetowej, na naszym profilu na Facebooku, a także na licznych plakatach na terenie pasażu.

Dziękujemy Wam, że pomagacie w codziennej trosce o nasze wspólne zdrowie i bezpieczeństwo! add this event to your calendar

choose your application