you're offline
Wróć

Stwórz wielkanocne ozdoby, pisanki i palmy

09/04
auchan-rodzinne_warsztaty_wielkanocne-04042022-390.jpg
Wielkanoc zbliża się wielkimi krokami! Warto więc zatroszczyć się o świąteczny nastrój w domu, dekorując go wiosennymi kwiatami i kolorowymi ozdobami. Można spróbować wykonać świąteczne dekoracje samodzielnie!

W sobotę 9 kwietnia podczas warsztatów kreatywnych w naszej galerii handlowej dzieci będą mogły wykonać wielkanocne palmy, pisanki oraz ozdobne wianki na świąteczny stół!

Wielkanocne palmy powstaną z gałązek wierzbowych, które mali uczestnicy warsztatów udekorują kwiatami z bibułki i kolorowymi wstążkami. Wśród świątecznych dekoracji nie może zabraknąć pisanek. Mali twórcy ozdobią jajka ze styropianu za pomocą kolorowych farb, świątecznych naklejek z filcu i pianki, a także wstążek, barwnych piórek oraz naturalnych gałązek z bukszpanu.

Podczas warsztatów będzie można również wykonać wielkanocną dekorację na stół. Słomiane i wiklinowe wianki zostaną ozdobione kwiatami, wstążkami i świątecznymi dodatkami.

Wszystkie wykonane podczas warsztatów dekoracje będzie można zabrać do domu, by cieszyły oczy domowników i gości oraz wprowadzały świąteczny nastrój!

Zapraszamy w sobotę 9 kwietnia od godziny 10:30 do godziny 15:30 na specjalne stanowisko w pasażu galerii handlowej!