you're offline
Wróć

Walentynkowe warsztaty dla dzieci!

12/02
zory-kreatywne_walentynki-04022022-390.jpg
Na święto zakochanych przyjął się zwyczaj obdarowywania drobnymi upominkami osób, które kochamy. Najpopularniejsze są oczywiście te w kształcie serca.

W sobotę 12 lutego w trakcie warsztatów kreatywnych w naszej galerii handlowej dzieci poznają technikę decoupage i wykonają prezenty dla bliskich. Mali uczestnicy będą mogli puścić wodze fantazji i wykonać dekoracje w kształcie serca.

Do przygotowania walentynkowego upominku małym twórcom posłużą serca ze sklejki lub styropianu, które będą mogli pomalować farbami i udekorować za pomocą brokatu, cekinów, wstążek czy naklejek. Do ozdobienia serc będzie można również wykorzystać technikę decoupage. Będzie można wycinać lub wydzierać dowolne wzory z papierowych serwetek, by potem przymocować je do drewnianych i styropianowych serc za pomocą specjalnego kleju. Takie własnoręcznie wykonane upominki będą trafionym dowodem uczuć.

Walentynkowe rodzinne warsztaty kreatywne odbędą się 12 lutego od godz. 10:00 do godz. 17.30 w pasażu naszej galerii handlowej. Udział w zajęciach jest bezpłatny.

Serdecznie zapraszamy!