Robimy pudełka na skarby – bezpłatne warsztaty dla dzieci

image

Najcenniejsze dziecięce skarby powinny być schowane w wyjątkowej „skrytce”! Już 2 marca dzieci odwiedzające Centrum Handlowe Auchan Żory będą miały okazję wykonać wyjątkowe, ozdabiane techniką decoupage pudełka na skarby. Udział w zajęciach jest bezpłatny!

Zdjęcia, pamiątki z wycieczek i wakacji i najdrobniejsze dziecięce skarby powinny być przechowywane w wyjątkowym miejscu. Każda mama wie, że maluchy uwielbiają różnego rodzaju kryjówki i „skrytki”, gdzie można schować tajemnicze drobiazgi i cenne pamiątki.

Zbliżające się warsztaty w Centrum Handlowym Auchan Żory pozwolą stworzyć oryginalne pudełka vintage na skarby.

Do powstania prac posłużą pudełka z grubej tektury, które będą ozdabiane techniką decoupage. Na odpowiednio spreparowaną powierzchnię ścian pudełka maluchy będą naklejać wycięte z kolorowych serwetek ozdoby oraz malować farbami akrylowymi. Papierowe wzory zostaną pokryte wieloma warstwami specjalnego preparatu, tak aby wtopiły się w powierzchnię ścian i tworzyły gładką, kolorową powierzchnię w stylu vintage. Powstałe prace pomieszczą najróżniejsze skarby lub będą ciekawym prezentem dla najbliższych.

Warsztaty kreatywne odbędą się 2 marca od godz. 11.00 do 16.00 w Centrum Handlowym Auchan Żory przy ul. Francuskiej 11 w Żorach. Wstęp wolny!

WIĘCEJ WYDARZEŃ