Warsztaty karnawałowe pełne księżniczek i rycerzy

image

26 stycznia zapraszamy najmłodszych do udziału w warsztatach kreatywnych, podczas których będzie można wykonać maski karnawałowe i zamienić się potem w księżniczkę lub rycerza. Wstęp wolny!   

Polski karnawał nie jest tak hucznie obchodzony, jak ten w Brazylii, jednak nie może na nim zabraknąć kolorowych i oryginalnych masek, które uświetnią każdą zabawę. Choć maski z różnych krajów znacznie różnią się od siebie, to na żadnej nie brakuje błyszczących elementów, piórek i kolorowych ozdób. Na warsztatach kreatywnych 26 stycznia w naszym centrum handlowym maluchy będą miały okazję samodzielnie wykonać kolorowe maski, które przydadzą się podczas karnawałowych zabaw.

Bazą do powstania prac będą utwardzone szablony masek w różnych kształtach, które będą malowane farbą i dekorowane. Maluchy będą mieć do dyspozycji różnokolorowy brokat i cekiny, klej, dodatki pasmanteryjne oraz barwne piórka. Powstałe prace zamienią każdą dziewczynkę w księżniczkę, a każdego chłopca w rycerza! Oprócz klasycznych masek najmłodsze dzieci będą mieć możliwość przygotowania tych w kształcie zwierzątek, w tym małpki, misia, kota i wielu innych.

Karnawałowe warsztaty kreatywne odbędą się 26 stycznia od godz. 12.00 do 17.00. Wstęp wolny!

WIĘCEJ WYDARZEŃ