Wesoły powrót do szkoły – warsztaty dla dzieci w Centrach Handlowych Auchan

image

Rok szkolny rozpoczęty, a każdemu uczniowi oprócz nowych przyborów przyda się plecak i worek na buty lub ulubione przedmioty. Zbliżające się 7 września warsztaty kreatywne w Centrach Handlowych Auchan pozwolą małym artystom stworzyć spersonalizowane plecaki-worki lub piórniki. Udział w zajęciach jest bezpłatny.

Choć większość wyprawek jest już skompletowana, to dodatkowy gadżet w postaci barwnego, samodzielnie wykonanego plecaka lub worka na plecy na pewno przypadnie do gustu każdemu uczniowi. Zbliżające się warsztaty kreatywne w Centrach Handlowych Auchan w Katowicach, Gliwicach, Żorach oraz Sosnowcu  pozwolą dać upust drzemiącej w dzieciach energii, a do tego ćwiczyć zdolności manualne i rozwijać poczucie estetyki.

Do powstania prac posłużą białe plecaki, sznurkowe worki oraz pisaki do tkanin. Gadżety będą ozdabiane w najróżniejsze wzory lub napisy według upodobań. Worki przydadzą się na obuwie zastępcze do szkoły, ale również będą mogły posłużyć, jako plecaki do noszenia zeszytów i książek czy przekąsek. W Centrum Handlowym Auchan Gliwice powstaną dodatkowo piórniki typu etui.

Rodzinne warsztaty kreatywne z okazji rozpoczęcia roku szkolnego odbędą się 7 września w:
- Centrum Handlowym Auchan Katowice przy Trasie Nikodema i Józefa Renców 30 w Katowicach (godz.: 14.30-17.30),
- Centrum Handlowym Auchan Sosnowiec przy ulicy Zuzanny 20 w Sosnowcu (godz.: 14.30-17.30),
- Centrum Handlowym Auchan Żory przy ul. Francuskiej 11 w Żorach (godz.: 11.00-16.00)
- Centrum Handlowym Auchan Gliwice przy ulicy Rybnickiej 207 w Gliwicach (godz.: 11.00-16.00)

Udział w zajęciach jest bezpłatny!

WIĘCEJ WYDARZEŃ