Weź udział w warsztatach i odbieraj nagrody za zakupy!

image

Również jesienią w naszych domach może się zazielenić dzięki uprawianym na okiennych parapetach roślinom i tworzonym własnoręcznie kwiatowym kompozycjom. Podczas dwudniowej akcji „Zielona jesień” będzie można wziąć udział w roślinnych warsztatach, skorzystać z porad ekspertów na temat uprawy i pielęgnacji domowej zieleni, zakupić rośliny do domu, a także otrzymać ekologiczny upominek za zakupy w sklepach galerii handlowej.

ZIELONE STOISKO

Zielone stoisko, przy którym będzie można zakupić rośliny, będzie czynne 23 i 24 października od godziny 9 do 21! Obecni na miejscu eksperci podpowiedzą, jakie rośliny wybrać do domu i oraz jakie warunki należy im zapewnić, by pięknie rosły i cieszyły oko. Ci, którzy chcą dodatkowo zdobyć praktyczne umiejętności, będą mogli wziąć udział w warsztatach.

WARSZTATY

Przez dwa dni akcji w godzinach od 11 do 19 będzie można spróbować swoich sił w tworzeniu roślinnych kompozycji, nauczyć się prawidłowo sadzić rośliny doniczkowe, a także wspólnie z bliskimi ozdobić doniczkę. Efekty swojej pracy będzie można zabrać potem do domu.

ZRÓB ZAKUPY ZA 50 ZŁOTYCH I ODBIERZ PREZENT

W trakcie dwudniowej akcji „Zielona jesień” przygotowano również niespodzianki dla wszystkich robiących w tym czasie zakupy! Każdy, kto okaże paragon za zakupy na kwotę minimum 50 złotych w sklepach galerii handlowej, otrzyma w prezencie ekotorbę lub roślinę w ceramicznej osłonce. Warto się pospieszyć, bo liczba nagród jest ograniczona. W akcji nie można wykorzystać paragonów z hipermarketu Auchan.

WIĘCEJ ZIELENI

W sąsiedztwie naszej galerii handlowej, znajduje się Centrum Ogrodnicze Green House, w którym po warsztatach można zakupić rośliny i różnorodne akcesoria do ich uprawy i pielęgnacji.

BEZPIECZNE ZAKUPY

W trosce o nasze wspólne bezpieczeństwo przypominamy o zasadach bezpiecznych zakupów. Na terenie obiektu należy zasłaniać usta i nos maseczką lub szalikiem oraz utrzymywać bezpieczny dystans 1,5 metra od innych osób przebywających w pasażu galerii handlowej i sklepach. Na terenie galerii handlowej znajdują się dozowniki z płynem dezynfekującym.

WIĘCEJ WYDARZEŃ