Zapraszamy na urodziny Centrum!

image

18. urodziny wymagają odpowiedniej oprawy! 16 listopada zapraszamy na urodziny z wieloma atrakcjami dla rodzin z dziećmi. W programie warsztaty kulinarne skupione na kuchni molekularnej. Wstęp bezpłatny!

18. urodziny naszego Centrum Handlowego będą wyjątkowo pyszne, a wszystko to dzięki kuchni molekularnej. Nasi goście dowiedzą się, jak wykorzystać wiedzę naukową w procesie gotowania i stworzyć kreatywne dania, które zaskoczą wszystkich członków rodziny. Potrawy przygotowane podczas pokazów kulinarnych będą degustowane przez gości odwiedzających Centrum.

Podczas kreatywnych pokazów kulinarnych powstaną m.in. lody z ziaren kawy i świeżych fig, podawane z dodatkiem słodkich ogórków i pesto z mięty czy herbaciany makaron z grillowanym ananasem i mleczną pianką. Prowadzący pokazy będą przekonywać, że łączenie smaków i produktów, które z pozoru nie pasują do siebie, może przynieść zaskakująco dobre efekty, a wszystkie potrawy można stworzyć z składników dostępnych w większości sklepów. Uczta dla podniebienia gwarantowana!

Urodzinowe atrakcje odbędą się 16 listopada od godz. 11.00 do 16.00. Wstęp wolny.

Serdecznie zapraszamy!

WIĘCEJ WYDARZEŃ